Maja kontrolli alla!

Kaughaldus läbi internetivõrgu

Lahendus Nutikas Maja võimaldab teie elukeskkonda eemalt hallata ja juhtida, kasutades selleks internetivõrku. Kõik teie isiklikud andmed on seejuures turvaliselt kaitstud tänu turvasüsteemile, analoogset millega kasutatakse internetipankades. App Store või Google Play ostukeskkonnast on võimalik alla laadida rakendus nutiseadmetele. See võimaldab kasutajatel mugavalt juhtida enda eluruumide automaatikat seadmete abil, mida nad igapäevaselt kasutavad.

 

Nutikas juhtimine etteantud stsenaariumi järgi

Etteantud stsenaarium võimaldab kõikide süsteemide töötamist eluruumides vastavalt eelnevalt seadistatud tegevuskavale. Näiteks võib luua õhtuse stsenaariumi, mille korral elutoa valgustus lülitub automaatselt sisse, aknarulood laskuvad alla, toa temperatuur seadistub 23ºC tasemele, samuti välisvalgustus hoonefassaadil, aias ja basseinis lülituvad sisse sõltuvalt etteantud kellaajast ja hämaruse suurusest. See kõik on võimalik tänu nutikale kontrollerile, mille abil saab üheaegselt käivitada terve hulga erinevaid tegevusi.

 

Energiakulu mõõtmine

Tõhus energiatarbimise kokkuhoid sõltub suurel määral sellest kui teadlikud me oleme oma energiatarbimise harjumusest. Sellepärast on energiatarbimise mõõtmine eriti tähtis kuna annab meile täpse ülevaate meie tarbimise suurusest.

Nutikas Maja lahendus võimaldab jälgida elektri, vee ja kütte tarbimist läbi arvuti või nutiseadme. Kasutajad saavad ülevaate oma jooksvast tarbimisest ja tarbimisest valitud ajaperioodi jooksul.