Fonosüsteem

Fonosüsteem

Fono kasutatakse tavaliselt kui autonoomset kõnesidesüsteemi hoonetes, millel on avalikust telefonivõrgust eraldiseisev võrk.
Nutikas Maja lahenduse on võimalik ühildada klassikalise kõne- ja/või video-uksetelefonisüsteemiga. Ligipääs Teie maja koduautomaatika kaughaldusele ja videovalvele on Teil alati käepärast olemas. Kui keegi tuttav või postiljon peaks fono kaudu uksekella helistama, viib Nutikas Maja süsteem videokõne üle Teie nutiseadmele. Selle tulemusena on Teil võimalik arvuti või nutiseadme abil näha ja suhelda ukse taga olijaga ning vajadusel ukse avada ja sulgeda, asudes ise kas või teises riigis.

Kogu kommunikatsiooni käib läbi interneti, kõnede edastus toimub läbi sisseehitatud SIP mooduli protokolli.

Nutikas Maja lahendus pakub ka korterelamutele mõeldud fonosüsteemi. Üks selline korterelamu fonosüsteem võimaldab integreerida kuni sada korterit. Vajaliku korteriga on võimalik ühendust võtta, valides fono displei pealt, nooltega nuppude abil vajaliku korteri numbri. Sellise fonosüsteemi abil on võimalk igal majaelanikul arvuti või nutiseadme abil näha ja suhelda ukse taga olijaga ning vajadusel talle uks avada, olles ise kodunt eemal.

Nutikas Maja fonosüsteem võimaldab Teil arvuti või nutiseadme abil avada ja sulgeda maja- ja garaaziuksi või väravaid. Süsteemiga saab integreerida kõike, mida ise peate vajalikuks.